• Szaktantermek és kabinetek

Iskolánkban a kilenc osztályterem mellett különböző szaktantermek is megtalálhatóak. A helyiségeink mindegyike rendelkezik kerámia táblával, ezáltal egészségesebb környezetet biztosítunk tanulóink számára, mivel krétapormentes környezeteben folyik a tanítás.
      • Mozgásterem
      • Az iskola alagsorában található egy modernizált tükörfallal és beépített hangzással rendelkező helyiség, melynek padlózata négyrétegű, stabil, de ruganyos. Főleg néptánc és népi játékok oktatása zajlik ebben a teremben, de tetszés szerint igénybevehtő bármely tantárgy kreatív oktatására.
        Mozgástermünk több szakkörnek is otthont ad, valamit itt folynak a Ringató foglalkozások is.

• Természettudományi terem
      • A természettudományok oktatására kialakított teremben főleg biológia, fizika, kémia, valamint informatika tanítása zajlik. A helyiségben számtalan fizikai és kémiai segédeszköz, vegyszer, biológiai modell, valamint digitális mikroszkóp is segíti a tanulók és pedagógusok közös munkáját. Informatika órán hordozható személyi számítógépeken dolgoznak tanulóink. A terem falait plakátok és projektmunkák sokasága díszíti.

• Iskola műhely
      • A 2020/2021-es tanévben elkészült vadonatúj iskolai műhelyünk, amely a gyakorlati készségek fejlesztését segíti. Az iskola alagsorában lett kialakítva egy szakterem a szigetelés és korszerűsítés után. A helyiséget munkára nevelés, valamint technika órán vehetik igénybe a tanulók és tanáraik, ahol munkaasztalok és szerszámok állnak mindenki rendelkezésére.
      • Nyelvi és osztóterem
      • Iskolánkban a hatékony és eredményes tanulás érdekében a kiscsoportos nyelvoktatást részesítjük előnyben. Ehhez nyelvi és osztótermünk nyújt megfelelő helyszínt tanulóinknak, ahol a kis létszámú csoportok minden tagja nagyobb odafigyelést kap az oktatótól. Nyelvi termünk rendelkezik kerámia táblával, kivetítővel, valamint az idegen nyelvű szövegek hallgatáshoz korszerű hangosítással.