Földrajz Olimpia - járási forduló

A Földrajz Olimpia az idén online formában zajlott. A tanulóinknak egy nagyon igényes feladatsor nehéz kérdéseivel kellett megbirkózniuk. Három tanulónk mérettethette meg magát: Dibusz Dániel, Diósi Attila és Radošicky Emma (7.o.). Kimagasló eredményeket értek el. Közülük Diósi Attila és Radošicky Emma lett sikeres megoldó, ők a maximális 100 pontból 80 pontot értek el.

Az eredmények magukért beszélnek. Minden tanulóra büszkék vagyunk. Köszönjük szépen tanulóink és felkészítő tanáruk, Halasi Tibor tanító bácsinak szorgalmas munkájukat.

Technikai Olimpia

A Technikai Olimpia járási fordulója 2021. november 25-én került megrendezésre. Iskolánkat két nyolcadikos tanuló képviselte. Oszlík Gergő az előkelő 3., Dencsö Denisz a kiváló 5. helyezést szerezte meg. A tanulók szorgalmas munkája meghozta gyümölcsét. Szívből gratulálunk az elért eredményekhez!